Tato nemovitost není dostupná

Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja

Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja Pěkný nezařízený RD 3+kk s možností parkování a zahradou, Troja

Jednopodlažní nezařízený rodinný dům o velikosti 3+kk a výměře 100 m2 v ulici Nad Kazankou. Dům je ve svažité zahradě přístupný po schodišti z ulice. Možnost garážového stání pro jedno auto. Jako zahrada jsou ve dvou výškových úrovních travnaté terasy. Úžasná klidná lokalita nedaleko Vltavy s výbornou dostupností do centra cca 15 min na Václavské náměstí. Zastávka autobusu Čechova škola jen 5 minut od domu. Nedaleko domu je Trojský zámek s velkou zahradou ze 17.století a nebo zámek Jablůňka z konce 18. století. K oboum zámkům vede cyklosteska. Podél Vltavy jsou in-linové dráhy- spousta možností sportování. S dětmi i bez nich můžete navštívít botanickou nebo zologickou zahradu. Troja je velmi klidná a oblíbená pražská lokalita se spoustou zeleně okolo.

Telekomunikace

telefon
50.118165
14.426270
Nad Kazankou, Praha 7 - Troja, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000.-
ID nabídky13863
AdresaNad Kazankou, Praha 7 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku200 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter