Tato nemovitost není dostupná

Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu.

Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu. Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu. Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu. Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu. Skladové prostory k nájmu s prodejním i administrativním zázemím, které jsou součástí střež.areálu.

Skladové prostory a jejich využitelná výška je 5m., vykládková rampa plus temperovaný sklad. Vstup zajišťují 1 x nákladní vjezdová vrata o rozměrech 3×6 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti. Osvětlení lemuje el. zářivkové, pomocí oken. Vytápění haly není zajištěno. V hale je k dispozici funkční jeřábová dráha – kočka o nosnosti 350 kg. Součástí skladové haly je vestavěná prodejna 54 m2 ( přízemí ), kanceláře 44 m2 ( 1. patro ), 2 menší příruční skládky v přízemí pod kancelářemi a sociální zázemí – tyto prostory jsou vytápěné z vlastní plynové kotelny. Veškeré prostory haly jsou ve velmi dobrém stavu. Lze zde mít k dispozici dále i ještěrku pro potřebu přepravy palet a další služby, možnostmi je také firemní stravování, ale i čerpání pohonných hmot jako jsou benzín nebo nafta. V prostoru je i místnost kde je možné vytvářet různé prezentace pro klienty a zároveň je zde čistě kancelářská místnost pro administrativní účely. Nájem možný ihned.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.956825
14.041271
Na Máchovně, Beroun, Czech Republic
Cena
80 Kč
měsíčně za m²
Poplatkyplus energie a služby
ID nabídky13853
AdresaNa Máchovně, Beroun
Budovaskeletová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter