Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování

Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování Krásný byt 3+1 v činžovní vile se zahradou k dispozici, zařízený, možnost parkování

Moderní, vzdušný byt v činžovní vilce se zahradou. Nachází se v přízemí nádherného domu. Útulný obývací pokoj vybavený sedací soupravou a velkou širokoúhlou televizí, prostorná ložnice, plně vybavená kuchyň. Krásná koupelna, 2 toalety. Satelitní televize, telefonní linka. Bydlení v centru, ale zároveň v klidné lokalitě. Přijemný majitel!! Parkování na pozemku domu za poplatek 2000,– je nutno pronajmou společně s bytem.

Telekomunikace

telefon
50.074075
14.461704
Hradešínská, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,- + parkování 2000,-
ID nabídky13841
AdresaHradešínská, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter