Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady

Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady Reprezentativní podkrovní kancelářské prostory v prestižní lokalitě Praha 2 - Vinohrady

Krásné, prostorné kancelářské prostory (368m²). Kanceláře se nacházejí ve zrekonstruované půdě cihlového domu. Na této ploše se rozkládá 10 kanceláří a 2 galerie vhodné pro vedoucí pracovníky. Dále k dispozici 3 zařízené kuchyně a malá zařízená garsoniera. Kanceláře jsou rozdělené na dvě křídla. Zavedeny PC sítě a internet. Výhodou je klidné prostředí. V domě jsou pouze soukromé bytové jednotky. Parkování na ulici. V okolí kvalitní občanská vybavenost – restaurace, kavárny, obchody či sportoviště. Výborná dopravní dostupnost – zastávka tram jen pár kroků od domu.

50.075611
14.446053
Korunní, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + DPH
ID nabídky13833
AdresaKorunní, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha368 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter