Tato nemovitost není dostupná

Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje

Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje Naprosto luxusní byt 3+kk s terasou a zimní zahradou s výhledem, garáží, v Praze 8 - Troje

Naprosto luxusní byt 3+kk o celkové rozloze 320 m2 se nachází ve třetím patře nového domu s výtahem v pražské Troje. Byt se pronajímá kompletně zařízený, moderní kuchyně vybavená všemi spotřebiči, obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny, dvě oddělené toalety a sklep. Nádhernou dominantou bytu je obrovská terasa o rozloze 160 m2, ze které je krásný výhled na Prahu. Dále je tu obytná zimní zahrada, která nabízí příjemný odpočinek ve společnosti květin. V celém bytě jsou parkety a dlažba, je tu TV-UPC, satelit a internet. Vytápění je ústřední, v pokojích je klimatizace. K bytu patří garážové stání pro dvě auta, které je nutno pronajmout s bytem za měsíční poplatek 8 000 CZK. Bydlení se nachází v prestižní lokalitě v Praze Troji, dům je v kopci, je zde výborné dopravní spojení, tramvajová zastávka je 5 minut od domu. Stanice metra Kobylisy je 5 minut tramvají. Nádherné prostředí, klidná lokalita, spousta zeleně, nedaleko Botanická a Zoologická zahrada. Byt je také k prodeji za 17 milionů. Jedinečné příležitost krásného bydlení.

Vytápění

ústřední topení ústřední topení
50.121866
14.447018
Trojská, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + garáž 8000 pro 2 auta
ID nabídky13831
AdresaTrojská, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha320 m²
Terasaano
Garážano (garáž 8000 CZK/měs.(nutno pronajmout s bytem), 2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter