Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy

Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk s terasou,parkování ve dvoře,v klidné lokalitě na Praze 8 -Kobylisy

Velmi pěkný nezařízený byt 2+kk, v klidné lokalitě na Praze 8 – Kobylisy. Byt o celkové ploše 69,5 m2 se nachází ve druhém patře cihlové budovy. K vybavení patří telefon – připojit. Na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha a koberce. Parkování ve dvoře za poplatek 1000,– je nutno pronajmout společně s bytem. K bytu patří terasa o velikosti 12 m2. Bydlení v klidné lokalitě je příležitostí k relaxaci,kterou nabízí velké množství míst na procházky (např. nedaleká ZOO v Troji). Avšak také dostupnost do města s plnou občanskou vybaveností díky spojení MHD není problémem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Telekomunikace

telefon připojit
50.126173
14.440856
Čimická, Praha 8 - Kobylisy, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3 000 Kč+ 1000 parkování (nutno pronajmout)
ID nabídky13788
AdresaČimická, Praha 8 - Kobylisy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha69,50 m²
Terasaano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter