Tato nemovitost není dostupná

Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů

Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů Pěkné kancelářské prostory se zahradou na Praze 3, včetně počítačů

Moderní, zařízené nebytové prostory ideální jako kanceláře v Bořivojově ulici na Praze 3. Prostory se nacházejí v přízemí budovy o rozloze 300 m2. Je zde 5 místností s vybaveným kuchyňským koutem (mikrovlnka, lednice), koupelna se sprchovým koutem a bezbariové dělené WC. Na podlahách jsou koberce. Dalším vybavením je pevné internetové připojení ,WI-FI a zahrada. Perfektní lokalita poblíž centra Prahy, výborná dostupnost – tramvajové stanice Lipanská (cca 10min chůze) a skvělá občanská vybavenost – restaurace, bary, obchody. Cena je včetně počítačového vybavení – 15 PC sestav (orientačně 25 stolů). Zahrada 50 m2!

50.082955
14.448182
Bořivojova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ ppl.
ID nabídky13647
AdresaBořivojova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter