Tato nemovitost není dostupná

Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí

Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí Krásná útulná restaurace v blízkosti Malostranského náměstí

Útulná a zavedená restaurace (330m²) v centru Prahy na Malé Straně, cca. 250m od Malostranského náměstí. Restaurace je kompletně vybavena a zkolaudovana, v provozu je přibližně 10 let. Celý prostor se nachází v 2 patrech, na přízemí 1 nedělená restaurační místnost s barem, v –1 patře 3 oddělené mistnosti + 1 bar. V restauraci se nachází 2× toaleta (přístup i pro invalidy). Prostor zahrnuje taky kuchyň, sklady, šatnu a sprchový kout pro personál a kancelář. K dispozici je nákladní výtah, internet a telefon. Restaurace je umístěna v historické budově, interiér je členěn stropními klenbami, podlaha vydlážděna + koberce. Tato lokalita má vynikající dostupnost, jen 100m od tramvajové zastávky Malostranské náměstí.

Vytápění

ústřední topení plyn. etážové

Telekomunikace

telefon
50.089265
14.405024
Tomášská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za energie
ID nabídky13591
AdresaTomášská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter