Tato nemovitost není dostupná

Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice

Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice Velký Hotel s Restaurací, Řasnice, Strážný, okr. Prachatice

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu zavedený hotel s restaurací, který se nachází v překrásné přírodě na rozhraní boubínského pralesa a předhůří Šumavy v Řasnici v blízkosti hraničního přechodu Strážný – Philipsreut na trase Praha – Passau. Hotel má 31 pokojů a apartmánů jedno až pětilůžkových. Samozřejmostí je vana, nebo sprcha, WC, TV+satelit na každém pokoji. Součástí nabídky služeb hotelu je i kadeřnictví a oddělený salonek s kulečníkem. Na hotelové zahradě se nachází letní bazén s vlastním barem, sprchami a saunou. V nabídce jsou také tenisové a beach-volleyballové kurty, stoly pro ping-pong, či hřiště, které lze využít i pro jiné míčové sporty. Restaurace s kapacitou 250 osob. Místa k sezení v restauraci 150, salónek 50 a terasa 50 míst. Součástí nabídky služeb hotelu je i kadeřnictví a oddělený salonek s kulečníkem. Samozřejmostí jsou parkovací stání krytá, ale i nekrytá. K objektu je možné ještě pronajmout Supermarket, bytový dům, čerpací stanici a tržnici. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace vlastní čistička odpadních vod

Voda

jiný zdroj vody
Řasnice, Strážný (Okres Prachatice), Czech Republic
Cena
300 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ provize pro zprostředkovatele (jeden měsíční nájem + DPH)
ID nabídky13575
AdresaŘasnice, Strážný (Okres Prachatice)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha1 592 m²
Plocha pozemku3 200 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter