Tato nemovitost není dostupná

Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice

Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice Krásný, velký, nezařízený rodinný řadový dům s lodžií, garáží a zahradou v obci Statenice

Krásný, prostorný, nezařízený rodinný řádový dům, který se nachází v obci Statenice Praha – Západ. Tento rodinný dům má obytnou plochou 170 m2 – kuchyň s francouzským oknem do zahrady je vybavena lednicí, myčkou, sklokeramickou deskou a mikrovlnkou. V domu jsou dvě koupelny a dvě toalety které jsou v koupelně. V první koupelně je vana a pračka, ve druhé koupelně je sprchový kout. Domek vlastní 2 lodžie (2,95 m2) a zahradu (25 m2). Obec Statenice leží na západní hranici Prahy. Dopravní spojení s Prahou je dobré cca 20 minut. Veřejná doprava je zajištěna pražskou integrovanou dopravou ze stanice metra Dejvická. Z autobusové zastávky Statenice k metru Dejvická je to cca. 20 minut cesty.

Občanská vybavenost

dopravní spojení zastávka Statenice

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.145809
14.327294
Zelená, Statenice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 8 000,-
ID nabídky13522
AdresaZelená, Statenice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Lodžieano
Garážano
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter