Tato nemovitost není dostupná

Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10

Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10 Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům se zahradou a garáží na Praze 10

Krásný, prostorný, částečně zařízený rodinný dům o rozloze 150 m2, se zahradou (300 m2) a terasou jedna o rozloze 15 m2 a druhá 25 m2. Možnost parkování v garáži, druhé auto před garáží. Rodinný dům je velice moderně vybaven. V kuchyni je lednice, myčka a sklokeramická deska, v rodinném domě se nachází dvě koupelny v jedné koupelně je vana a v druhé sprchový kout. Toalety jsou umístěny v koupelnách. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha. K dispozici je satelit a wi-fi. Dobrá dostupnost do centra Prahy. Vlak jezdí každých 15 minut na Hlavní nádraží, cesta trvá cca. 20 minut. Kompletní občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, sportovní areál atd.

Občanská vybavenost

dopravní spojení vlak na Hlavní nádraží

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.016033
14.631672
Meduňková, Praha 10 - Kolovraty, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4000,-
ID nabídky13517
AdresaMeduňková, Praha 10 - Kolovraty
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Lodžiene
Garážano (2 stání)
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter