Tato nemovitost není dostupná

Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč

Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč Atypický atriový rodinný dům 6+3, nezařízený, na Praze 4 - Krč

K dlouhodobému pronájmu nabízíme atypický atriový dům po rekonstrukci. Variabilní prostor, dělitelný až na 3 bytové jednotky, dva samostatné vchody. V přízemí najdete dva samostatné byty vždy obývák s kuchyní, vlastním WC a koupelnou, v prvním patře pak obývák s krbem, ložnici s WC a koupelnou, dva dětské pokoje s WC a koupelnou, kuchyň s myčkou, ledničkou, mikrovlnkou a místem pro jídelní kout. Z přízemí je vstup do atria se zastřešeným posezením a také do sklepa a technické místnosti. K dispozici je také samostatná dvougaráž. Dům je situován v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností (nedaleko je školka i škola) a rychlým dopravním spojením na metro „Budějovická“. Fotky jsou pouze ilustrační dům je nezařízený a na podlahách jsou nové plovoucí podlahy.

Telekomunikace

telefon
50.037974
14.433671
Točitá, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3 - 5.000,- dle spotřeby
ID nabídky13515
AdresaTočitá, Praha 4 - Krč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha240 m²
Plocha pozemku300 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter