Tato nemovitost není dostupná

Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště

Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště Překrásný rodinný dům 6+kk s balkonem, garáží a bazénem na Praze - Západ, Jíloviště

Překrásný rodinný dům se nachází v obci Jíloviště západně od Prahy. Dům má prostornou terasu kterou obklopuje krásná zahrada s bazénem. V domě jsou čtyři ložnice, pracovna, dvě koupelny a obývací pokoj spolu s kuchyňským koutem. Ten je vybavený vestavěnými spotřebiči. V obývacím pokoji je krb jako dominanta. V první koupelně je rohová vana, sprchový kout, v druhé koupelně je sprchový kout a toaleta. Další toaleta je odděleně. V prvním patře je prostorný balkon ze kterého je nádherný výhled do krajiny. V celém domě jsou parkety, dlažba a koberce, vytápění je elektrické. K domu patří garáž s místem pro dvě auta, další auto může stát pod přístřeškem. V domě je alarmové zařízení. Dům je umístěn v krásné přírodě přímo vybízející k procházkám nebo projížďkám na kole. Autobusová zastávka je 5 minut od domu, cesta na Smíchovské nádraží trvá 20 minut. Vesnicí vede rychlostní silnice, která umožnuje cestu do centra Prahy za 15 minut. V místě bydliště je restaurace, úřad a pošta. Skvělá příležitost pro milovníky přírody blízko hlavního města.

49.927170
14.342902
K Dubíčku, Jíloviště, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 8.000,-CZK
ID nabídky13508
AdresaK Dubíčku, Jíloviště
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku700 m²
Terasaano
Balkónano
Bazénano
Garážano (v domě, 2 stání)
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter