Tato nemovitost není dostupná

Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt

Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt Krásný nebytový prostor k prodeji na rozhraní Malé Strany a Smíchova- možnost přestavby na byt

Nabízíme k prodeji krásný, nebytový prostor po kompletní rekonstrukci o výměře 71m², který se skládá ze 4 místností. Prostor se nachází v přízemí cihlového domu. Je zde příprava na kuchyňskou linku. Na podlachách je PVC,topení el.kotel. Toaleta je zvlášť. Nebytový prostor může sloužit ke kancelářským účelům. Možnost pevného připojení na internet a tv příjmače. Tato lokalita nabízí velmi příjemnou občanskou vybavenost (obchody,lékárny, restaurace, apod.). Dopravní dostupnost do centra cca 4 min (tram.Švandovo divadlo).

Občanská vybavenost

dopravní spojení tramvají 3 min k Švandovu divadlu

Telekomunikace

telefon telefonní linka
50.077923
14.407721
Malátova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
4 143 000 Kč
celková cena
ID nabídky13485
AdresaMalátova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha71 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ludmila Mojžíšová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter