Tato nemovitost není dostupná

Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé

Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé Jedinečná příležitost! Pension na pronájem blízko Karlova mostu ul. Karolíny Světlé

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný pension na pronájem v samotném srdci Prahy 1, blízko Karlova mostu – ul. Karolíny Světlé. Pension je momentálně v provozu a volný bude od začátku roku 2009. V pensionu najdete 5 samostatných apartmánů 1×2+2 a 4×2+0 celkem až 12 lůžek. Pokoje jsou hezky a čistě zařízené a každý z apartmánů má samostatné sociální zázemí. Dále je v pensionu menší jídelna kde se v současnosti podávají hostům snídaně a místo pro recepci. Apartmány se nacházejí v prvním patře přičemž v přízemí jsou i nebytové prostory. Tyto jsou v ceně pronájmu a jsou vhodné například pro vinotéku, menší restauraci nebo poslouží jako informační kanceláře pro turisty. Velice flexibilní majitel. Odstupné za zařízení apartmánů je 300 tis. Kauce dle dohody, 3 nájmy předem a smlouva na dobu určitou např 5+5 let. V případě zájmu o tento prostor mne prosím neváhejte kontaktovat.

50.084010
14.414408
Boršov, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
105 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za energie
ID nabídky13447
AdresaBoršov, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter