Tato nemovitost není dostupná

Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6

Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6 Krásný, prostorný byt 3+1 s balkonem, zahradou a parkováním v prestižní lokalitě Dejvic P-6

Pěkný, prostorný, zařízený byt 3+1 (95 m2) s balkonem (2 m2), komorou (2 m2) a velikou zahradou (400 m2). Tento pěkný byt v prestižní lokalitě Dejvic má v kuchyni lednici a sklokeramickou desku, koupelna je vybavena vanou a pračkou. V bytě je veškerý nábytek a tyto tři místnosti (ložnice, obývací pokoj a dětský pokoj) jsou neprůchozí. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a koberce. Parkování je možné na ulici před domem, jedno stání před garáží.Tento byt se nachází v opravdu krásné lokalitě Dejvic, která má výbornou občanskou vybavenost – restaurace, školy, bary, sportovní aktivity, příroda. Blízkosti bytu je Haunspalský letohrádek. Dostupnost do centra je vyborná. 5 minut od bytu je autobusová zastávka, cesta autobusem na metro Hradčanská trvá 10 minut.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.106759
14.375633
Na čihadle, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2 600,-
ID nabídky13425
AdresaNa čihadle, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha95 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter