Tato nemovitost není dostupná

Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7

Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7 Prostorný, nezařízený byt 3+1 s balkonem a parkováním ve velice prestižní lokalitě Prahy 7

Krásný, prostorný, nezařízený byt 3+1 o rozloze 88 m2 s balkonem (4 m2) a možností garážového stání pro jedno auto za cenu 3000,–. Byt je v těsné blízkosti Strosmayerova náměstí. Tento byt je vybaven kuchyňskou linkou s myčkou, lednicí, plynovým sporákem, v koupelně je vana. K dispozici je satelit a telefon. Na podlaze je PVC, parkety i koberec. Výborná dostupnost do centra, v blízkosti bytu je metro Vltavská a tramvajová zástavka Strosmayerovo náměstí, 10 minut od bytu je nákupní centrum Palladium, 5 minut od bytu je lesopark Stromovka s rybníkem vhodným pro relaxaci. Na okraji parku je Křížíkova fontána a Goja music hall. V blízkosti bytu je vyborná občanská vybavenost – restaurace, školy, obchody, služby, bary.

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.099770
14.431416
Pplk. Sochora, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ garáž 3 000,- (není nutno pronajmout) + popl. 2 500,- + sl. 800,-
ID nabídky13409
AdresaPplk. Sochora, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha88 m²
Balkónano
Garážano (3 000,-, 1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter