Tato nemovitost není dostupná

Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město

Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město Pěkný, zařízený byt 3+1 s balkonem v prestižní lokalitě Praha 1 - Staré město

Krásný, prostorný, plně zařízený byt 3+1 (120m²) s balkonem v žádané lokalitě Staré město. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu. K dispozici výtah. Součástí bytu jsou dvě koupelny. K dispozici krásná, zcela nová kuchyňská linka se spotřebiči. Na podlahách parkety a dlažba. Staré město vyniká svým historickým nádechem. Rozkládá se na pravém břehu řeky Vltavy. V okolí velká spousta pamětihodností – Staroměstské náměstí pár minut chůze. Kvalitní občanská vybavenost – restaurace, kavárny, velké množství obchodů a krámků. Perfektní spojení do všech koutů Prahy (tram, metro). Ideální bydlení pro milovníky rušného života.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.090478
14.421735
Vězeňská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4000, -
ID nabídky13359
AdresaVězeňská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha120 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter