Tato nemovitost není dostupná

Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9

Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9 Krásný, částečně vybavený byt 3+1 s balkónem a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 9

Pěkný byt 3+1 s plochou 67m² v příjemné a klidné lokalitě Prahy 9. Byt se nachází v druhém patře rodinného domu bez výtahu. Byt je částečně zařízen a jeho součástí je balkon (5m²) s výhledem do klidné ulice a předzahrádka (35m²), možnost parkování na ulici. Telefon a připojení internetu možný. Na podlahách jsou parkety. Dostupnost od MHD je 5 minut chůze na autobusovou zastávku Nový Střížkov, autobusem 5 minut na metro Střížkov nebo Prosek. Vhodné i pro studenty. Možnost procházek, prostředí je vhodné pro cyklisty a milovníky venkovního vyžití, 5 minut autobusem je nákupní středisko Billa. V blízkosti bydliště jsou tenisové kurty.

Telekomunikace

telefon
50.118828
14.481329
Trojmezní, Praha 9 - Střížkov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2 000
ID nabídky13358
AdresaTrojmezní, Praha 9 - Střížkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha67 m²
Balkónano
Garážne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter