Tato nemovitost není dostupná

Moderní a reprezentativní lékařské ordinace až pro 3 doktory, 120m² - Řepy

Moderní a reprezentativní lékařské ordinace až pro 3 doktory, 120m2 - Řepy Moderní a reprezentativní lékařské ordinace až pro 3 doktory, 120m2 - Řepy Moderní a reprezentativní lékařské ordinace až pro 3 doktory, 120m2 - Řepy Moderní a reprezentativní lékařské ordinace až pro 3 doktory, 120m2 - Řepy

Dovolujeme si Vám nabídnout světlé (okna na jih) a vzdušné lékařské ordinace vhodné až pro 3 lékaře. Tyto moderní a reprezentativní prostory se nacházejí v centru pěkné části Prahy 17 – Řepy v klidné lokalitě obklopené zelení a s dobrou dopravní dostupností. Budova je po celkové rekonstrukci, nová okna, střecha, zateplení. Prostory mají celkovou užitnou plochu 120m², které jsou rozděleny na prostornou čekárnu, toalety pro návštěvníky, dále prostory které se dle požadavků dají rozdělit až na tři samostatné ordinace/vyšet­řovny/op. a zákrokové sály a denní místnost pro lékaře. V prostorách dále najdete technické a socální zázemí. Prostory mají hlavní vstup pro pacienty s bezbarérovým přístupem a další samostatný vstup pro lékaře, který zároveň slouží jako únikový. Díky skutečnosti, že se v prostorách nyní nachází blíže nespecifikované zdravotnické zařízení veškeré hygienické požadavky jsou ve velké míře splněny. K prostorám nájemce také dostane 2 parkovací místa u vchodu pro lékaře pod uzamčením. Nájemce musí být plátce DPH, upřednostníme dlouhodobou smlouvu, minimálně však 5 let, kauce. Plány na vyžádaní.

Řepy, Praha 5 - Řepy (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
36 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + poplatky dle spotřeby cca 4000,-Kč/měs
ID nabídky13336
AdresaŘepy, Praha 5 - Řepy (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter