Tato nemovitost není dostupná

Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m²) pro reprezentativní kanceláře na Proseku

Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku Nádherné, nevybavené prostory s recepcí (59m2) pro reprezentativní kanceláře na Proseku

Nádherné kancelářské prostory s recepcí (59m²) se nacházejí v přízemí obytného domu v Praze 9 v ulici Na Pokraji. Krásná recepce je od kanceláří oddělena skleněnou stěnou. V prostorách se dále nachází místnost s kuchyňskou linkou vybavenou ledničko, mrazničkou a sklokeramickou deskou s dvouvařičem. Dále je v kancelářích toaleta. Na podlahách je PVC a dlažba, vytápění je ústřední. V celém prostoru jsou vedeny datové kabely, je zde UPC a telefon. Prostory jsou vhodné pro reprezentativní kancelář. Dům se nachází v městské části Střížkov. Výborná dopravní dostupnost, autobusová zastávka minutu chůze od domu. Stanice metra Střížkov „C“ je vzdálena 3 minuty autobusem. Do centra Prahy trvá cesta autem necelých deset minut. Výborná občanská vybavenost – restaurace, bary, kavárny, obchodní centra, parky.

Vytápění

ústřední topení ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.119612
14.484155
Na pokraji, Praha 9 - Prosek, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1000
ID nabídky13333
AdresaNa pokraji, Praha 9 - Prosek
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha59 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter