Tato nemovitost není dostupná

Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu

Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu Investiční příležitost! Nebytové prostory pro club, rest. apod., Masarykovo nábřeží, naproti Mánesu

Nabízíme k pronájmu sklepní prostory o celkové rozloze 252 m2 na Masarykově nábřeží přímo naproti Mánesu. Prostory jsou suché a v dobrém stavu (9 místností + chodby). Vhodné pro vinotéku, restauraci, vinárnu, kulečník, soukromý klub apod. Nutná rekonstrukce s investicí cca 4.5 mil Kč. Veškeré výdaje spojené s rekonstrukcí prostor vč. projektu, inženýringu, stavebních nákladů, pořízení zařízení, provede na vlastní náklady nájemce. Prostor má samostatný vchod z ulice, který je nutno také dobudovat. Možnost propojit s horní restaurací nákladním výtahem (nutno vybudovat) po dohodě s provozovatelem. Tím by nájemce získal k dispozici celou zavedenou kuchyň – má se na mysli poskytování servisu kuchyně. V případě zájmu o prohlídku mne prosím neváhejte kontaktovat.

50.077598
14.414471
Masarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky13310
AdresaMasarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha252 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter