Tato nemovitost není dostupná

Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m²) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží

Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží Pěkné nevybavené kancelářské prostory(140m2) v centru Prahy na Janáčkově nábřeží

Pěkné nevybavené kancelářské prostory (140m²) se nacházejí v centru Prahy na Janáčkově nábřeží. Prostory mají celkem šest místností a nacházejí se ve sníženém přízemí cihlového domu bez výtahu. Místnosti nejsou ničím vybavené, je tu prostor pro malou kuchyňskou linku. V bytě je jedna toaleta, na podlahách jsou plovoucí podlahy, koberce a lino. V prostorách je vedena internetová síť, internet a telefon je potřeba aktivovat. Vytápění je plynové etážové. Kanceláře se nacházejí na levém břehu řeky Vltavy poblíž mostu Legií. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Újezd je vzdálena 3 minuty pěšky, stanice metra Anděl „B“ vzdálena 10 minut pěšky. Výborná občanská vybavenost – restaurace, bary, obchody.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.079794
14.407941
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 350Kč/os. + energie
ID nabídky13309
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter