Tato nemovitost není dostupná

Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana

Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana Prostorný, nově zrekonstruovaný byt 2+kk s galerií v prestižní lokalitě Praha 1 - Malá Strana

Velmi pěkný, prostorný byt 2+kk (124m²) v samém srdci historické části Prahy. Celý dům i byt prošli kompletní rekonstrukcí. Historické prvky domu ponechány. Byt je zařízen novou kuchyňskou linkou. Součástí bytu je galerie. Malostranské náměstí je centrem historické časti Malá Strana. Rozkládá se pod Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Se Starým městem je mimo jiné propojen Karlovým mostem. V blízkosti mnoho dalších historických památek. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tram přímo na Malostranském náměstí). V okolí široké občanské zázemí (restaurace, bary, divadla).

50.088056
14.403889
Malostran. nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
57 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky13300
AdresaMalostran. nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha124 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter