Tato nemovitost není dostupná

Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici

Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici Velké skladovací prostory v suterénu na Praze 1 - Štěpánské ulici

Nabízíme k pronájmu velké skladovací prostory v suterénu v cihlovém domě na Praze 1 ve Štěpánské ulici. Prostory jsou nezařízené. Rozloha celého spodního patra, kde jsou celkem tři místnosti, je 300m², dále pak prostor zaskleného vchodu v přízemí o velikosti 10m². Sociální zařízení je nutné dokončit. V celém prostoru je ústřední topení a na podlahách dlažba. Prostory se nacházejí v atraktivní lokalitě v centru města v těsné blízkosti Václavského náměstí. Skvělá dopravní dostupnost, metro „A“ + „C“ Muzeum. Parkování je možné v ulici.

Vytápění

ústřední topení ústřední topení
50.079835
14.426127
Štěpánská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 10000
ID nabídky13277
AdresaŠtěpánská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha310 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter