Tato nemovitost není dostupná

Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu.

Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu. Statek s plně zařízenou autodílnou a velkým pozemkem ve velmi dobrém stavu.

Bývalá zemědělská usedlost v centru obce. Na velkém pozemku se nalézá několik budov. Hlavní obytná budova má 4 pokoje a kuchyň, pokoje jsou propojeny takže některé jsou průchozí ale do kuchyně která je v zadní části domu je vchod také zvenku. Ve všech místnostech jsou klenuté stropy různých typů a všechny jsou vytápěny kamny na tuhá paliva. V obytné budově jsou ještě bývalé chlívky, které momentálně slouží jako stáj pro koně ale zároveň jako vinný sklípek. Opravdu velká a zachovalá střecha umožňuje případnou vestavbu podkroví. Naproti této budově je prostorná automechanická dílna která je upravena z bývalého hospodářského stavení. Ta má cca 100m² a je plně vybavena, zateplena i s ústředním topením na tuhá paliva. Vedle je ještě garáž pro jeden vůz. Asi v polovině obdélníkového pozemku stojí roubená stodola, která momentálně slouží také k parkování a přechovávání sena a zbytek pozemku slouží momentálně jako pastvina pro koně. V přední části je také několik vzrostlých stromů, zvláště zaujme velký ořešák, který dává dostatek ořechů i stínu. Celý dvůr je uzavřen a není na něj vidět z ulice. K zadní části pozemku je také přístup po zpevněné cestě. Takže objekt může být využit i k podnikání, autoservisu či menšího chovu hospodářských zvířat: koní, koz nebo ovcí. Obec je klidná (okolo 1000 obyvatel), ale s dobrou vybaveností, jsou zde 2 restaurace i obchod. Spojení autobusem do Berouna, Kladna i Prahy. Do Prahy je to cca 30 minut autem a 45 minut autobusem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Auto, autobus

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody Studna
Chyňava, Chyňava (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
10 400 000 Kč
celková cena
ID nabídky13270
AdresaChyňava, Chyňava (Okres Beroun)
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku5 000 m²
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter