Tato nemovitost není dostupná

Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek

Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek Beroun, nadstandardní rodinný dům v rezidentní vilové čtvrti Č.Vršek

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v jedné z nejlepších částí Berouna (Černý Vršek), která se nachází na svahu vrchu Děd přímo nad Berounem. Z hlavní části domu je krásný výhled na celé město. Dům se nachází na mírně svažitém pozemku o velikosti 880m². Dům se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek 2+kk a 4+1. Část domu otočená do ulice je patrová, přičemž v přízemí je bývalý sklepní prostor, který sloužil jako kancelář a nad ním byt 2+kk, u kterého je ještě jedna místnost se sociálním zařízením a odděleným vchodem (v případě potřeby se dá s bytem snadno propojit probouráním příčky). Dům dále pokračuje nahoru do zahrady jednotkou 4+1, která je díky terénu o něco výše něž druhý byt. Tato část je zajímavého půdorysu, velmi dobře řešená tak že všechny pokoje mají samostatný vchod. U vstupní haly je kuchyň, pak následuje chodba ze které se jde do všech pokojů, koupelny a na prostornou terasu, ze které je krásný výhled na celé město a údolí směrem ku Praze. Za domem je terasovitá zahrada velmi dobře upravená. Před domem je ještě garáž a dvě nekrytá parkovací stání. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Občanská vybavenost

dopravní spojení auto, vlak, autobus

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.969515
14.060881
Na Vinici, Beroun, Czech Republic
Cena
7 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky13269
AdresaNa Vinici, Beroun
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku888 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter