Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru

Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru Luxusní nezařízený a opravdu velký byt 4+1 s balkonem a terasou v centru Prahy- Náměstí Míru

Pronájem luxusního nezařízeného bytu 4+1 o výměře 262 m2 v centru Prahy na Vinohradech v ulici Náměstí Míru. Byt se nachází v 6. patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří též dva balkony, každý o velikosti 2 m2, a velká terasa o rozměrech 30 m2. V bytě jsou 3 koupelny- dvě s vanou a jedna se sprchovým koutem. Kuchyně je plně vybavena veškerými elektrickými spotřebiči. V bytě je satelit a pevné připojení k internetu přes ADSL. Jedná se o velice lukrativní lokalitu v centru hlavního města s výbornou dostupností na MHD- zastávky max. 5 minut od domu. Veškerá občanská vybavenost (divadla, hospody, supermarkety…) a národní památky v těsné blízkosti. Nově spravovaný park Riegrovy sady vzdálen 10 minut chůze.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.074583
14.437118
nám. Míru, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.5500.-
ID nabídky13254
Adresanám. Míru, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro6. patro
Užitná plocha262 m²
Terasaano
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter