Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice

Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice Pronájem nebytových prostor s možností parkování a zahradou v Praze 10- Záběhlice

Pronájem nebytových prostor o velikosti 130 m2 v 1. patře rodinného domu v ulici Záběhlická- Praha 10 Záběhlice. Tento prostor se nachází v novostavbě z roku 2008, tudíž jsou zde zvukově izolovaná okna a dům je zateplen izolací. Je zde zavedena telefonní linka a UPC. K prostorám patří zahrada o výměře 49 m2, sociální zařízení- sprchový kout a WC, a kuchyňský kout. Jsou zde 2 kancelářské místnosti, zimní zahrada o 20 m2 a 1 velký prostor s krbem. Podlahové topení. Možnost parkování ve dvoře. Dostupnost do centra 20 min MHD. V blízkosti zábavný a sportovní areál „Hamer“ s rybníkem , tenisovými kurty, squash, bowling, restaurace…Kom­pletní občanská vybavenost s blízkostí nájezdu na dálnice. Možnost pronájmu celé vily.

Telekomunikace

telefon
50.053042
14.490782
Záběhlická, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.3000.-
ID nabídky13249
AdresaZáběhlická, Praha 10 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter