Tato nemovitost již byla pronajata

Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí

Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí Nádherný byt 4+1 s terasou v historické budově k pronájmu v prestižní lokalitě Praha 1 - Maltézské náměstí

Velice pěkný, prostorný byt 4+1 (162m²) v žádané lokalitě Praha 1 – Malá strana. Byt se nachází v 1. patře historické budovy ze 14. století. K dispozici je kuchyňská linka. Byt vyniká svým umístěním v srdci historické části Prahy. Malá strana se rozkládá pod Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Se Starým městem je mimo jiné propojen Karlovým mostem. V blízkosti mnoho dalších historických památek. V místě je perfektní dopravní dostupnost. Díky kulturnímu ruchu je v okolí nespočet kaváren, restaurací,a barů. Nedaleko obchodní centrum Nový Smíchov, jež nabízí kompletní občanskou vybavenost (nákupy, sport, zábava).

Telekomunikace

telefon
50.085680
14.405040
Maltézské nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
43 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky13224
AdresaMaltézské nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha162 m²
Terasaano
Balkónne
Garážne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter