Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m²) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz

Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz Luxusní, nový, půdní nezařízený byt 4+kk (163m2) s výhledem parkováním v prestižním Paláci Platýz

Naprosto luxusní nový půdní apartmán 4+kk (163m²) se nachází v prestižní lokalitě Starého města v historické budově s výtahem v Paláci Platýz na Národní třídě. Byt je nezařízený s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, koupelna vybavena vanou a spchovým koutem. Je možnost vybavit ji pračkou. Toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety. V bytě je prostorná chodba s vestavěnou skříní. K bytu je možno si pronajmout parkovací místo za měsíční poplatek 7000 CZK. Apartmán nabízí neuvěřitelný výhled na město. Palác Platýz je vzácná původně gotická stavba. Dnes je tato budova prvním činžovním domem v Praze. Dům má krásnou historickou výzdobu, kterou podtrhuje původní plynové osvětlení Uhelného trhu a přilehlých uliček. Malou raritou Platýzu je sovička umístěná vedle hlavního vstupu z Národní třídy – dle legendy je to první dopravní značka v Praze. Prostory v objektu jsou využívány více než z poloviny jako byty, dále se v objektu nacházejí kanceláře, obchody, kavárny, pizzerie, galerie a dokonce i čistírna nebo mateřská školka. Prostory v objektu jsou využívány více než z poloviny jako byty, dále se v objektu nacházejí kanceláře, obchody, kavárny, pizzerie, galerie a dokonce i čistírna nebo mateřská školka. Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Můstek „A“ + „B“ a metro Národní třída. Nezmeškejte jedinečnou šanci získat krásné bydlení v historickém domě s bohatou minulostí a neopakovatelnou atmosférou Starého města. Byt je pronajímán bez vybavení, které je na fotografiích.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové
50.082773
14.420562
Národní, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
49 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 CZK
ID nabídky13220
AdresaNárodní, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro6. patro
Užitná plocha163 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter