Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory Centrum Luka

Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka Obchodní prostory Centrum Luka

Komerční objekt se nachází v jihozápadní části hlavního města Prahy. Leží na území městské části Praha 13 v katastrálním území Stodůlky.Dopravně je stavba napojena bezprostředně na stanici podzemní dráhy městského metra, stanici LUKA trasy B. Objekt má celkem 3 podlaží. Volné prostory jsou v 1a 2.NP objektu vhodné jako komerční prostory určené převážně pro obchody a služby ( knihy, květiny, oděvy, obuv, galanterie, kadeřnictví, kosmetika, galerie, apod.). Hlavní přístup pro zákazníky je přímo propojen s východem ze stanice metra LUKA. Podlaží má dvě sociální zázemí a kryté atrium. Další volné prostory jsou v 2.NP objektu slouží jako komerční prostory určené převážně pro služby ( kavárna, cukrárna, restaurace, posilovna, prodejna nábytku apod.). Na tomto podlaží jsou také k dispozici krásné velké terasy, které přiléhají k prostorám na tomto patře. Toto podlaží není přímo přístupné z exteriéru. S nižšími podlažími domu je propojeno výtahy a eskalátory. Na 2.NP jsou dvě sociální zázemí a kryté atrium. Cena je k jednání od 10–15 Eur v závislosti pronajatých metrech a na nabídce.

50.045446
14.322847
Mukařovského, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
386,50 Kč
 (€)
15 € Měnový kurz: 25,77
ze dne: 25. 5. 2018
 
za měsíc
ID nabídky13208
AdresaMukařovského, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter