Tato nemovitost není dostupná

Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí

Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí Nově zrekonstruovaný luxusní ateliér s garážovým stáním v paláci Belwitz - Senovážném náměstí

K pronájmu nabízíme světlý a prostorný ateliér (80 m2) s patrem na Praze 1. Nachází se v přízemí nově zrekonstruovaného paláce Belwitz na Senovážném náměstí. Ateliér je vybaven moderním kuchyňským koutem s veškerými spotřebiči a vestavěnými zrcadlovými skříněmi. Koupelna s výřivou vanou a WC. K dispozici telefon a alarm a garážové stání za poplatek 5000,–. Tento úžasný byt nabízející komfortní a elegantní bydlení v samotném centru Prahy je nejvíce vhodný pro pár či jednotlivce toužícího po prostorném a zajímavém bydlení. Lokalita nabízí jak kompletní občanskou vybavenost (mnoho restaurací, obchodů, škol) tak perfektní dopravní spojení do všech částí Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.086041
14.431345
Senovážné nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
42 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. + 5000,- gar. stání
ID nabídky13201
AdresaSenovážné nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter