Tato nemovitost není dostupná

Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m²) v centru Prahy na Malé Straně

Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m2) v centru Prahy na Malé Straně

Krásný, nový, nevybavený byt 2+kk(50m²) v rekonstruované budově přímo v centru Prahy na Malé straně. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a je vybaven pouze kuchyňskou linkou. Výborná dopravní dostupnost do všech částí města, zastávka tramvaje přímo na Malostranském náměstí. Skvělá občanská vybavenost – galerie, muzea, kina, divadla, obchodní centra, školy, restaurace, bary, parky. Byt se nachází přímo pod Pražským Hradem, naproti je barokní kostel sv. Mikuláše. Malá Strana je Karlovým mostem spojena se Starým Městem, takže je toto bydlení vhodné pro ty, kdo se rádi procházejí večerní historickou Prahou.

50.087664
14.402532
Malostran. nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky13175
AdresaMalostran. nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Hrůza
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter