Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy

Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy Luxusní podkrovní byt 3+kk po rekonstrukci, s terasou, sauna, přímo v historickém centru Prahy

Překrásný, prosluněný zrekonstruovaný podkrovní byt 3+kk (145m²) přímo v historickém centru Prahy na Starém Městě. Částečně zařízený byt se nachází v 5. patře historické cihlové budovy s výtahem a má 2 podlaží. V 1. podlaží se nachází velká obytná jídelna s kompletně vybavenou moderní kuchyní ( lednice, sporák, myčka, mikrovlnná trouba), přijímací hala a koupelna pro hosty s WC. V prostorném podkroví se pak nachází vybavená ložnice, galerie (užívána jako pracovna),velmi pěkná,nová koupelna s vanou, sprchovým koutem a pračkou. K dispozici je i sauna, telefon, kabelová tv a možnost internetového připojení.Součástí bytu je prostorná terasa s krásným výhledem na Hradčany a okolí. V celém bytě jsou křídlové dveře s leptanými výplněmi a na podlahách dlažba a parkety. Krásná lokalita nedaleko Staroměstského náměstí, cca 10 minut chůzí malebnými uličkami plnými obchůdků a restaurací. V blízkosti také vltavské nábřeží. Rovněž doprava do veškerých částí města je vzhledem k umístění přímo v centru výborná. Předchozími nájemníky bytu, byli pracovníci velvyslanectví či zaměstnanci významných zahraničních společností.

Telekomunikace

telefon
50.090626
14.423665
Haštalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ppl. 2500.-
ID nabídky13162
AdresaHaštalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha145 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter