Tato nemovitost není dostupná

Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru

Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru Pěkný, prostorný byt 5+1 v prestižní lokalitě Praha 2 - Nové Město, bydlení přímo v centru

Velmi prostorný, světlý byt 5+1 (170m²) v žádané, prestižní lokalitě Praha 2 – Nové Město. Byt se nachází v 1. patře cihlového domu. V bytě jsou dvě prostorné koupelny a dvě komory.Byt je nezařízen. K dispozici krásná nová kuchynská linka se spotřebiči. Na podlahách dlažba a parkety. V bytě je nutno provést rekonstrukci. Po domluvě možná výrazná sleva z nájemného, pokud si nájemník rekonstrukci provede sám. Byt je ideální pro milovníky rušného života. Bydlení přímo v centru Prahy poskytuje řadu možností k zábavě a trávení volného času. V okolí nespočet restaurací, kaváren, barů. Jen pár kroků od domu se nachází relaxační a sportovní centrum. Perfektní dopravní dostupnost (tram, metro).

Vytápění

ústřední topení
50.077091
14.427277
Žitná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
43 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4000,-/osoba
ID nabídky13152
AdresaŽitná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter