Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov

Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Luxusní, moderně zařízený byt 2+kk s terasou a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov

Překrásný, prosluněný byt 2+kk (65,3m²) v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov. Byt se nachází v 5. patře novostavby. K dispozici výtah. Byt je kompletně vybaven novým, moderním nábytkem. Součástí bytu je prostorná terasa. Velmi pěkná, nová koupelna. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha. Možnost parkování (2500,–/měsíčně). Byt se nachází v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov. V okolí bytu je spousta možností k trávení volného času. V blízkosti obchodní centrum Nový Smíchov. Poklidné prostředí, které vybízí k dlouhým procházkám, jen pár kroků od domu. Kvalitní spoení do centra (tram, metro).

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.068901
14.399528
Na Zatlance, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky3200, parkování 2500
ID nabídky13150
AdresaNa Zatlance, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha65,30 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter