Tato nemovitost není dostupná

Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí

Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí Pěkný, nově rekonstruovaný byt 1+kk v historickém centru Prahy - Malostranské náměstí

Velice hezký, útulný byt 1+kk (31m²) v historickém centru Prahy. Dům i byt prošli kompletní rekonstrukcí. Ponechán historický ráz budovy. Byt je zařízen novou kuchyňskou linkou. Malostranské náměstí je centrem historické časti Malá Strana. Rozkládá se pod Pražským hradem na levém břehu řeky vltavy. Se Starým městem je mimo jiné propojen Karlovým mostem. V blízkosti mnoho dalších historických památek. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tram přímo na Malostranském náměstí). V okolí široké občanské zázemí (bary, restaurace, kina, sportovní vyžití).

Malá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky13132
AdresaMalá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha31 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter