Tato nemovitost není dostupná

Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m²,v historickém centru na Malé Straně

Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně Krásný, rozlehlý a kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 66m2,v historickém centru na Malé Straně

Krásný a rozlehlý byt 2+kk v lokalitě Malá strana. Byt i dům po kompletní rekonstrukci. Tato lokalita se rozkládá pod Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Byt je ve třetím patře historického domu. V bytě se nachází nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Skvělé spojení do centra a kompletní občanská vybavenost je v této lokalitě samozřejmostí. V okolí je mnoho starých hospůdek, restaurací, obchůdků, jsou zde kostely, park Kampa a samozřejmě mnoho pamětihodností, které jsou přímo na dosah. Jedná se o jednu z nejžádanějších a nejklidnějších lokalit přímo v historickém centru Prahy.

50.087664
14.402532
Malostran. nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
31 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky13119
AdresaMalostran. nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha66 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter