Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana

Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana Nádherný, prostorný byt 3+1 s balkonem a parkováním v historické lokalitě Praha 5 - Malá Strana

Nádherný, velmi prostorný byt v lokalitě Malá strana. Byt prošel nákladnou rekonstrukcí. Tato lokalita se rozkládá pod Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Spojení se Starým městem je mimo jiné prostřednictvím Karlova mostu. Byt se nachází v druhém patře historického domu, který prošel nákladnou rekonstrukcí. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Po domluvě možno byt dovybavit. Součástí bytu je balkon a sklepní kóje. Možnost zajistit parkování v paláci Austria (4500kč/měsíc). Lokalita má perfektní spojení do centra a kompletní občanskou vybavenost (nákupní možnosti, kulturní i spotrovní vyžití).

Vytápění

ústřední topení
50.080097
14.405366
Mělnická, Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
36 500 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.3500
ID nabídky13116
AdresaMělnická, Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha117,83 m²
Balkónano
Garážano (garážové stání v paláci Austria (4500,-úměsíčně))
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter