Tato nemovitost není dostupná

Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň

Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň Velký byt v rodinném domě s garaží v Praze 8- Libeň

Pronájem bytu 4+kk o rozloze 160 m2 v rodinném domě v ulici Pomezní. Je zde možnost parkování v garáži za poplatek 2.500.- V bytě jsou dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. V každé koupelně je WC a další WC je zvlášť. Koupelna i kuchyň jsou plně vybaveny elektrickými spotřebiči. V bytě je nábytek. který si lze ponechat po domluvě za příplatek. Je zde televize se satelitem a telefon. Jedná se o velice klidnou lokalitu s výbornou dostupností na MHD-5 minut tramvají na stanici metra Palmovka linky B, i na vlakové nádraží Libeň. Spousta zeleně okolo. Krásná procházka k Vltavě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.118535
14.458936
Pomezní, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
29 990 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.4000.-+park.2500.-(není nutno pronajmout)
ID nabídky13113
AdresaPomezní, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Garážano (2500.-)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter