Tato nemovitost není dostupná

Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic

Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic Útulný částečně zařízený byt 2 + kk v panelovém domě v dobře dostupné lokalitě Petrovic

Byt se nachází v panelovém domě na ulici Jakobiho v Petrovicích. Velkou výhodou celé lokality je její příjemné prostředí, které umožňuje dlouhé procházky. V okolí se nachází např. Petrovický zámek nebo Fantův mlýn. I přes to, že je dům situován poblíž lesa, se nachází pět minut autobusem od stanice metra Háje. Kompletní občanská vybavenost je samozřejmostí. Byt sám je spíše útulnější, s plochou bytu 43 m2. Zařízený je pouze částečně, s možností využití kabelové televize a telefonu. V bytě je taky kuchyňský kout s mikrovlnnou troubum a koupelna. Byt je vhodný i pro seniory, protože v domě je fungující výtah.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Autobus

Telekomunikace

telefon
50.031746
14.562860
Jakobiho, Praha 10 - Petrovice, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatek
ID nabídky13108
AdresaJakobiho, Praha 10 - Petrovice
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha43 m²
Balkónne
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter