Tato nemovitost není dostupná

Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem.

Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem. Nádherný luxusně zařízený mezonet 2+kk s terasou na Starém Městě v 5. patře domu s výtahem.

Nabízíme k pronájmu nádherný prostorný mezonetový byt o dispozici 2+kk na celkové rozloze 140 m2 v 5. patře starého klasického domu na Starém Městě. Byt je plně a luxusně zařízený a poskytuje úžasný komfort. Nádherná kuchyně je také plně vybavená – lednice s mrazničkou, horkovzdušná trouba, myčka, to vše je plně k dispozici a umožňuje realizovat i ty nejsmělejší gurmánské představy. Útulnost bytu doplňuje plovoucí podlaha a koberce. Součástí bytu je terasa, která poskytuje výhled přes nemocnici Na Františku na Vltavu. Lokalita je velmi klidná a poskytuje skvělou občanskou vybavenost. Spojení zajišťují tramvaje a autobusy.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, tram
50.091667
14.421382
U milosrdných, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5500,- poplatky
ID nabídky13050
AdresaU milosrdných, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha140 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Johana Všetečková
asistentka - recepční

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: recepce@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 229 684

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter