Tato nemovitost není dostupná

Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích

Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích Dokonalé prostory pro restauraci s parkováním v Praze 10 - Vršovicích

K pronájmu nabízíme prostory, které se dají využít jako restaurace na Praze 10 – Vršovicích, v Donské ulici. Nezařízené prostory o výměře 102m² se nacházejí v přízemí a suterénu cihlového domu. Prostory se sestávají z oddělených místností – kuchyně (pouze starší kuch. kout), bývalá restaurace, personální šatna a 2×WC. Podlahy jsou kryté koberci, vytápění je ústředním topením. K dispozici je dále pevné připojení k internetu a telefon. Přestože nejbližší okolí domu, kde se tento prostor nachází, je velmi klidné, nabízí dobrou občanskou vybavenost, stejně jako dostupnost do centra – 2 min chůze na tram.zastávku směr Náměstí míru (cca 5min). Prostory jdou pronajmout pouze dohromady.

Telekomunikace

telefon
50.070587
14.447477
Donská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ppl. 4000
ID nabídky12988
AdresaDonská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha102 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter