Tato nemovitost není dostupná

Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem

Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem Překrásný dobově zařízený byt 5+1 na Malostranském nábřeží s balkonem

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu velice pěkný a prostorný byt 5+1 na Malostranském nábřeží o velikosti 178 m2. Byt je ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Byt je kompletně zařízen, ale možno i částečně nebo nezařízený. V koupelně je vana, pračka a sušička. WC je zvlášť. V kuchyni je lednice s mrazničkou a plynový sporák. Nechybí ani telefon. Dům i byt jsou dobově zařízený starožitným nábytkem. Podlaha je pokryta dlažbou a parketami. Topení je plynové etážové. Krásný výhled na Vltavu a Národní divadlo, které je hned naproti. Jedná se o velice lukrativní oblast s výborným spojením do centra (MHD tak i pěšky).

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.081591
14.407839
Malostran. nábř., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.3000.-
ID nabídky12984
AdresaMalostran. nábř., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha178 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter