Tato nemovitost není dostupná

Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice

Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice Pěkné kanceláře v suterénu, s garážovým stáním a terasou na Praze 3 - Žižkov, Vlkova ulice

Zajímavé a částečně vybavené kancelářské prostory na Praze 3, Vlkova ulice. Prostory jsou umístěny v suterénu domu a sestávají se ze 2 místností o velikosti 45m². Je zde k dispozici kuchyňka s lednicí a dvouvařičem, oddělené WC, televize, telefon a provizorní postel. Plovoucí podlaha a samostatný elektrický kotel. Dále je k dispozici terasa (50m²), dvorek. Díky výhodné poloze uprostřed žádaného a oblíbeného Žižkova je objekt snadno dostupný vozem i MHD. V blízkosti je park a také mnoho restauračních zařízení a obchodů. Možnost pronajmout garážové stání ve vedlejším domě.

Telekomunikace

telefon
50.083103
14.444920
Vlkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
12 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 800,- Kč + přepis energií na nájemce
ID nabídky12969
AdresaVlkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha45 m²
Garážano (2600,- vedle v domě)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter