Tato nemovitost není dostupná

Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m², velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice

Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice Krásný rodinný dům o celkové výměře 225 m2, velmi krásná a klidná lokalita Horní Počernice

Jedná se o velmi pěkný rodinný dům o dvou patrech a celkové rozloze 225 m2 v Horních počernicích. Dům je dvoupatrový, přičemž dispozice přízemí je 3+1 na 75 metrech čtverečních, dispozice prvního prvního patra je 5+1 na 150 metrech čtverečních. Obě kuchyně na každém z pater jsou plně vybavené všemy potřebnými spotřebiči, na každém patře je také vybavená koupelna a WC. V přízemí se nachází i rozlehlá garáž s místem až pro čtyři auta. Jako podlahové krytiny jsou použity koberce, na sociálním zařízení samozřejmě dlažba. Horní patro momentálně slouží jako kancelářské prostory. Je možnost pronajmout i pouze přízemí, pak ale jen jako kanceláře, v případě pronájmu celého domu je možnost jako kancelářské prostory využívat kterékoliv z pater. Okolí je velmi klidné, ale poskytuje potřebnou občanskou vybavenost. Spojení se zbytkem Prahy zajišťují autobusy, stanice metra Černý Most je vzdálená asi 10 minut jízdy autobusem. Přiložené fotografie jsou staršího data, přízemí je nyní nezařízené.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon
50.113195
14.625985
Ve žlíbku, Praha 9 - Horní Počernice, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000,- poplatky
ID nabídky12940
AdresaVe žlíbku, Praha 9 - Horní Počernice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha225 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (4 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter