Tato nemovitost není dostupná

Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy.

Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy. Nádherný rodinný dům v krásné a klidné lokalitě Praha-Štěrboholy.

Jedná se o nádherný rodinný dům ve velmi klidné a krásné části Prahy o rozloze 160 m2 a dispozicí 4+1. Součástí domu je balkón, rozlehlá terasa a garáž, přičemž ještě jedna se nachází na pozemku domu. K domu patří i zahrada, skvělá pro relaxaci. Dům je částečně zařízen. Kuchyň je zařízena kompletně a poskytuje veškerý potřebný komfort. I koupelny jsou plně vybaveny, přičemž součástí jedné z nich je pračka a WC, druhé WC stojí samostatně. Použité podlahové krytiny jsou dlažba a plovoucí podlaha. Spojení se zbytkem prahy je zajištěno autobusouvou dopravou. Lokalita je velmi příjemná a klidná s kvalitní občanskou vybaveností.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon
50.069492
14.554761
Pod areálem, Praha 10 - Štěrboholy, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3000,- poplatky
ID nabídky12913
AdresaPod areálem, Praha 10 - Štěrboholy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter