Tato nemovitost již byla pronajata

Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m²

Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2 Jedinečné kancelářské prostory na rohu Václavského nám. a ulice Vodičkova, 190 m2

Jedinečné kanceláře nacházející se v prostorách exkluzivní kopule v 5. a 6. patře paláce Ligna na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice. Prostory jsou velmi atypicky řešené – skládají se z hlavní kruhové místnosti (90 m2) katedrálového typu s vysokým stropem lemované balkonem s nádherným výhledem na celé Václavské náměstí a Jindřišskou ulici. Na prostor kopule navazuje plně využitelný ochoz a kanceláře s vlastním zázemím (WC, koupelna, kuchyňka). Samotná budova poskytuje veškerou potřebnou infrastrukturu – připojení k síti internet, telefonní linky, restaurační zařízení atd. V budově jsou 3 výtahy – dva osobní a jeden nákladní. Vstup do budovy možný z pasáže Alfa z Václavskáho náměstí nebo z Vodičkovy ulice z pasáže Světozor. Možno využít na kancelářský provoz, vhodné též jako ateliér apod. Perfektní spojení na metro a tramvaj.

Telekomunikace

telefon
50.081975
14.425549
Vodičkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky12875
AdresaVodičkova, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter