Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness

Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness Luxusní, plně vybavený mezonet 4+1 na Praze 2, lodžie, garážové stání pro 2 auta, bazén, fitness

K pronájmu nabízíme krásný mezonet 4+1 v Nuslích, ulice Lumírova. Byt se nachází ve třech patrech (5.-7.) nového cihlového domu s výtahem. Byt je zařízený, nová moderní kuchyně se všemi spotřebiči (lednice, mraznička, sporák, sklokeramická deska, myčka), koupelna s vanou, pračkou a WC, další WC samostatné, 2 lodžie (každá 8 m2). K dalšímu vybavení bytu patří TV přijímač, satelit, telefon a pevné připojení k internetu. K bytu je možné si pronajmout za poplatek 2 garážové stání. Dále je zde možnost využití bazénu, fitness a výřivky za popl. 2000,–, umístěných ve vedlejší ulici Neklanova. Nachází se v klidné lokalitě rezidenční čtvri mimo rušnou dopravu, umístěn pod velkým parkem Vyšehrad, v blízkosti řeky Vltavy, nedaleko Kongresového centra, velmi dobře dostupný do centra Prahy. Tramvajová zastávka je asi 200m od domu, jede po nábřeží směrem k Národní třídě anebo na Karlovo nám. Metro je vzdálené cca 600 m – linka B. Nedaleko jsou také nájezdy na magistrálu.

Telekomunikace

telefon
50.063363
14.423978
Lumírova, Praha 2 - Nusle, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč měsíčně za služby a vytápění + elektřina na nájemce
ID nabídky12868
AdresaLumírova, Praha 2 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha136 m²
Balkónne
Lodžieano
Garážano (2x za popl. (neni podm))
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter